Materace Piankowe

Materace piankowe

Materace piankowe pozostają od wielu lat jednym z najchętniej kupowanych rodzajów materaców. Mogą na nich spać zarówno dorośli jak i dzieci. Są trwałe i wygodne w użytkowaniu, łatwo je utrzymać w czystości oraz dopasować do stelażu. W naszej ofercie posiadamy materace wyprodukowane z różnego rodzaju pianek: 

  • lateksowej;
  • gelax;
  • termoelastycznej;
  • wysokoelastycznej;
  • chłodzącej.

Materace z pianki lateksowej są niezwykle wytrzymałe i długowieczne, a przy tym posiadają właściwości antyalergiczne. Materace z pianki wysokoelastycznej zbudowane są z kilku warstw tworzących kształt fali, dzięki czemu precyzyjnie dopasowują się do krzywizn kręgosłupa.  Cechą charakterystyczną materaców z pianki termoelastycznej jest ich zdolność do reagowania na ciepło ciała. Natomiast gelax to nowoczesna pianka żelowa, która łączy w sobie cechy pianek wysokoelastycznych (sprężystość) i termoelastycznych (dopasowanie do ciała), a przy tym jest odpowiednio przewiewna.

Zalety materaców piankowych

Materace piankowe cenione są przede wszystkim ze względu na wygodę użytkowania. Produkty te łączą w sobie wysoką elastyczność ze sprężystością, co w efekcie sprawia, że dobrze podpierają kręgosłup oraz zapewniają optymalne rozłożenie kończyn. Ich zaletą jest dopasowywanie się do budowy anatomicznej ciała. Dzięki właściwościom ortopedycznym zmniejszają ryzyko pojawienia się porannego bólu pleców.

Sprzedawane przez nas materace wytwarzane są z przewiewnych i oddychających materiałów. Podwyższa to znacznie komfort snu, a także przyczynia się do podniesienia higieny. Lepsza wentylacja zmniejsza bowiem ryzyko zapocenia materaca i eliminuje ryzyko rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia bakterii oraz pleśni. Z tego względu ich zakup powinny rozważyć osoby z alergią.

Zapewniamy szeroki wybór materaców o różnej twardości, co z pewnością pozwoli Państwu dobrać taki, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb. Posiadamy materace piankowe miękkie, średnio-miękkie, średnio-twarde i twarde o wymiarach od 80x200 cm do 200x200 cm. Zapraszamy!

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-45 z 45 pozycji
Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło