Materace Kieszonkowe

Jeśli stoicie przed wyborem nowego materaca i rozważacie zakup modelu o konstrukcji sprężynowej, ale obawiacie się, że po kilku miesiącach doświadczycie niedogodności związanych z wystającymi sprężynami, to mamy dla Was specjalne rozwiązanie. Są nim materace kieszonkowe. Zapewniają one wieloletnią trwałość połączoną z wysoką wygodą użytkowania.

Wyjątkowe atuty tych materacy wynikają z ich konstrukcji – każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że wywołanie nacisku na konkretny punkt nie powoduje ruchu w pozostałych częściach materaca. Kieszenie utrzymują również stabilność poszczególnych sprężyn. Zapobiega to ich przemieszczaniu oraz eliminuje ryzyko wychodzenia na zewnątrz.

Materace kieszeniowe odpowiednio rozkładają ciężaru ciała i łatwo dostosują się do kształtu kręgosłupa, co daje gwarancję zdrowego i komfortowego snu. Część z dostępnych w naszej ofercie modeli została wyposażona w dwie różne strony twardości. Jedna z nich jest twardsza, druga miększa. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia jeszcze lepiej dopasować tych materacy do swoich indywidualnych potrzeb.

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-50 z 66 pozycji
Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło