Materace Bonellowe

Materace bonellowe

Materace bonellowe to powszechnie znane i wykorzystywane na dużą skalę materace sprężynowe. Ich nazwa pochodzi od tzw. boneli , czyli sprężyn produkowanych z wysokogatunkowego drutu. Ten typ materacu łatwo poznać po sztywnej i twardej konstrukcji. Choć panuje opinia, że sprężynowe konstrukcje nie są wygodne, to nie należy ich skreślać, ponieważ współcześnie produkowane modele zupełnie różnią się od swoich poprzedników.

Dla kogo polecany jest materac bonellowy?

Materace bonellowe można spotkać przede wszystkim w hotelach, ponieważ cechuje je duża wytrzymałość, są więc dobrym rozwiązaniem dla osób o różnej masie ciała. Będą z nich zadowoleni także klienci indywidualni, którzy lubią spać na twardym podłożu i poszukują tego typu wyposażenia łóżka. Materace te mogą być użytkowane zarówno przez dzieci jak i dorosłych pod warunkiem, że żadne z nich nie cierpi na bóle kręgosłupa. Dla osób ceniących sobie miękkość i elastyczność lepszy będzie wybór materacu piankowego.

Materace bonellowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują kupić wypełnienia łóżka w korzystnej cenie. Racjonalny zakup taniego materaca to dobry pomysł w przypadku wyposażania wnętrz użytkowanych tylko czasami, np. domków letniskowych. Niewielkie koszty i możliwość wieloletniego korzystania z materacu sprawia, że jest to chętnie wybierany produkt w naszym sklepie.

Dlaczego warto kupić nasze materace bonellowe?

Materace bonnelowe dostępne w naszym asortymencie posiadają sprężyny wykonane z drutu o dużej wytrzymałości, co zapewnia odpowiednią stabilność całej konstrukcji, której nie naruszą nawet duże obciążenia. Dzięki doskonałemu dopasowaniu do kształtu pleców materace bonellowe są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Każdy z oferowanych modeli posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100. Oznacza to, że wkłady i poszycia wszystkich materaców są przyjemne w dotyku, nie podrażniają skóry i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Dodatkowym atutem materacy bonnelowych jest również ich atrakcyjna cena. Sprawia to, że pozostają one również w zasięgu klientów dysponujących mniejszym budżetem.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło