Łóżka Kontynentalne

Łóżka kontynentalne

Łóżka kontynentalne to swoisty rodzaj łóżek tapicerowanych. Ich cechą charakterystyczną jest konstrukcja składająca się ze skrzyni i materaca, przy czym zarówno skrzynia, jak i boki materaca obszyte są tkaniną tworząc spójną całość. Wspomniana skrzynia to tzw. box spring, który zastępuje stelaż.

Jeśli chodzi o materace, łóżko kontynentalne zawiera w sobie dwa rodzaje: materac właściwy oraz nawierzchniowy, inaczej topper. Materac właściwy zbudowany jest ze sprężyn kieszeniowych lub bonellowych, natomiast topper jest cienki i pełni funkcję ochronną przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. 

Dzięki tak specyficznej i precyzyjnej konstrukcji łóżka kontynentalne uważane są za modele o najwyższej jakości i żywotności. Ich kupno jest więc bardzo prawdopodobnie inwestycją na cale życie.

Do zalet tych łóżek zalicza się niebywały komfort, który zapewniają dwie, a niekiedy aż trzy warstwy materacy sypialnianych, ich duże rozmiary oraz wysokość niespotykaną w żadnych tradycyjnych modelach. To wszystko sprawia, że łóżka kontynentalne są nie tylko wygodne, ale również bardzo oryginalne.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji
Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło