Materace

Materace sypialniane i poduszki

Materace kieszonkowe, piankowe i termoelastyczne

Wygodne materace sypialniane są dopełnienie oferty łóżek tapicerowanych i drewnianych. W naszym sklepie dostępne są między innymi materace piankowe, termoplastyczne, bonellowe i kieszonkowe. Dzięki tak rozbudowanej ofercie każdy może dokonać najlepszego wyboru wybierając materac w pełni odpowiadający osobistym wymaganiom i preferencjom.

Który materac wybrać?

Materace bonellowe to nic innego jak doskonale znana konstrukcja sprężynowa. Dzięki wysokiej jakości wykonania, nie musicie martwić się Państwo o wystające sprężyny i związane z tym niedogodności. Materace bonellowe są bardzo cenione ze względu na idealne dopasowanie się do sylwetki użytkownika. Proponujemy materace kieszonkowe czyli unowocześnioną wersją bonelii. Różnica polega na umieszczeniu każdej sprężyny w oddzielną kieszeń, dla jeszcze lepszego komfortu i dłuższej żywotności produktu.

Natomiast materace piankowe termoelastyczne to jeszcze wyższy poziom wygody. Wykonane są z tzw. pianki pamięci, która zawsze powraca do kształtu ciała użytkownika, fundując za każdym razem taki sam komfort. Dzięki właściwościom termoelastycznym, materac pochłania ciepło ciałai robi się miękki szczególnie tam, gdzie ciało emituje największe ciepło i jest najbardziej spięte. Materace termoelastyczne to także niezastąpiona ulga dla kręgosłupa.

Jest 162 produktów.

Pokazano 1-50 z 162 pozycji
Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło