Wnętrza w stylu skandynawskim - jakie komplety mebli będą do nich pasować?

w: Blog Meble K&D na:
Wnętrza w stylu skandynawskim - jakie komplety mebli będą do nich pasować?

Proste, przytulne i naturalne wnętrza w stylu skandynawskim od wielu lat nie wychodzą z mody. Dopełnieniem jasnej kolorystyki są odpowiednio dobrane meble, które powinny zostać wykonane z naturalnych materiałów. Najlepszym wyborem są w tym przypadku meble drewniane. To uniwersalne rozwiązanie jest obowiązkowym elementem wnętrz urządzonych w skandynawskim stylu.

Czym charakteryzuje się styl skandynawski?

Wyróżniamy kilka rodzajów stylu skandynawskiego, które nieco się od siebie różnią. Wspólnym mianownikiem każdego z nich jest jasna kolorystyka ścian, która tworzy tło i współgra z każdym elementem wyposażenia. Najchętniej stosowanymi kolorami podczas aranżacji wnętrz w stylu skandynawskim są różne odcienie bieli i szarości, delikatne beże oraz czerń, która stanowi jeden z mocnych akcentów kolorystycznych. Styl skandynawski bazuje na naturalnych materiałach. Drewno, cegła, kamień, naturalne tkaniny dekoracyjne pozwalają stworzyć funkcjonalne i ciepłe wnętrza, które zachęcają do tego, aby spędzać w nich czas.

Jakie komplety mebli pasują do stylu skandynawskiego?

Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim bazują na naturalnej kolorystyce oraz naturalnych materiałach. To dzięki nim dość surowe wnętrza stają się wygodne i przytulne. Decydując się na wykończenie domu lub mieszkania w stylu skandynawskim, najlepiej postawić na meble z prawdziwego drewna, które cechuje prosta forma. Drewno samo w sobie jest wyjątkową dekoracją wnętrza, dzięki czemu nie musimy stosować dodatkowych ozdobników i zbędnych dodatków, które mogą jedynie stwarzać wrażenie zagracenia przestrzeni. W zależności od tego, jakie pomieszczenie urządzamy, możemy bawić się kolorystyką mebli drewnianych, które dostępne są w wielu różnych rodzajach. Ze stylem skandynawskim doskonale komponują się białe meble drewniane oraz meble łączące np. naturalny kolor drewna z białymi elementami m.in. frontów. Wybierając komplet mebli, który ma pasować do wnętrz w stylu skandynawskim, zwróćmy uwagę na ich jakość, bo jest ona niezwykle ważna. Jakość materiałów wpływa nie tylko na wytrzymałość i trwałość mebli, ale także decyduje ich walorach dekoracyjnych. Oferujemy minimalistyczne meble drewniane, które doskonale pasują do wnętrz w stylu skandynawskim. Wykonane z dbałością o każdy szczegół z drewna bukowego, dębowego oraz brzozowego wniosą do Państwa prywatnej przestrzeni naturalne piękno. Dzięki wysokiej trwałości nasze meble przetrwają wiele lat i nie będą sprawiały problemów typowych dla wyposażenia wykonywanego z tanich zamienników.  Stawiamy na jakość oraz funkcjonalność, oferując meble o neutralnym, prostym designie, które mogą stać się dopełnieniem wielu różnych aranżacji.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło