Wybieramy komodę drewnianą - jak dopasować ją do stylu wnętrza?

w: Blog Meble K&D na:
Wybieramy komodę drewnianą - jak dopasować ją do stylu wnętrza?

Odpowiednia aranżacja naszego wnętrza jest niezwykle ważna. Po rozmaitych przejściach związanych z pracami budowlanymi wybór mebli i dodatków jest samą przyjemnością. W zależności od tego, jaki preferujemy styl, zakup mebli powinien być zgodny z naszymi upodobaniami. Oprócz wygodnego wypoczynku ważnym elementem są meble. Obowiązkowym meblem, który jest idealnym uzupełnieniem każdej aranżacji salonu to komoda. 

Nie może jej zabraknąć, a wyjątkowa funkcjonalność sprawia, że ilość zapełnionych w niej rzeczy jest ogromna. Często komoda z drewnianymi frontami, wybierana i traktowana jest jako szafka pod telewizor. Dzięki licznym szufladom możemy w niej schować konsolę do gier, książki czy dokumenty. Drewniane komody z nadstawką mają dodatkową funkcję przechowywania rzeczy. W górnych szafkach, których fronty są wykonane z szyby, często wystawiamy piękną i oryginalną zastawę, którą używamy na specjalne okazje. W ostatnim czasie bardzo popularną kolorystyką mebli stał się biały kolor. Białe, drewniane meble pasują do każdego wystroju. Jednak jeśli preferujemy inny styl, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i zastosowaniu odpowiednich olejów, możemy wykonać meble w rustykalnym stylu. Dla miłośników stylu klasycznego również jest sporo ciekawych komód. Drewniane, klasyczne komody są w dalszym ciągu bardzo popularne i ogólnodostępne. Najważniejsze, abyśmy w naszym wnętrzu czuli się dobrze i komfortowo.

Akcesoria i dodatki

Aby aranżacja naszego wnętrza była kompletna, musimy pamiętać o wyborze odpowiednich dodatków. Styl rustykalny idealnie współgra z fioletowymi i amarantowymi dodatkami. Na rustykalnej komodzie pięknie będą komponowały się fiołki lub bratki. Do białej komody wybierzmy zielone akcenty, a do klasycznych komód wybierzmy białe dodatki. Nie zapomnijmy o aromatycznych świecach, figurkach czy zdjęciach. Dzięki takim dodatkom nasze wnętrze będzie niezwykle przytulne oraz wyjątkowe.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło