Łóżko Korfu 160x200 Soft-Top z pojemnikiem

7 082,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Łóżko Korfu 160x200 Soft-Top z pojemnikiem

Łóżko Korfu 160x200 Soft-Top z pojemnikiem

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 


Korfu charakteryzuje się wyjątkową wśród łóżek kontynentalnych funkcjonalnością, oraz przykuwającą uwagę bryłą. Na samym dole konstrukcji znajdują się dwa pojemniki na pościel, z wygodnym mechanizmem podnośników gazowych. Kolejnym poziomem łóżka jest tradycyjny materac bonellowy. Następną warstwę stanowi materac właściwy, który tworzą sprężyny kieszeniowe (262 szt./m2). Jest to warstwa, która zapewnia 7 stref twardości, przyczyniając się do właściwego podparcia kręgosłupa na jego wszystkich odcinkach. Duża ilość punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas snu lub okazjonalnego wypoczynku. Całość obita jest dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

Ostatnią i najwyższą warstwę łóżka kontynentalnego Korfu stanowi nakładka na materac o grubości 9-centymetrów w wersji Soft-Top przypadnie do gustu zwolennikom miękkich posłań.

Nakładka powstałą z połączenia lateksu zawierającego aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego i innowacyjnej pianki termoelastycznej.

Pozwala odczuć przyjemne „otulenie”, zapewniając błogi sen. Co więcej, nakładka jest dwustronna – użytkownik za każdym razem może sam wybrać stopień twardości.

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych
Mebel dostarczany
W elementach do montażu

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło