Łóżko Mario Electric 160x200 Soft-Top

9 383,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Łóżko Mario Electric 160x200 Soft-Top

Łóżko Mario Electric 160x200 Soft-Top

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 


Mario Electric to wyjątkowe łóżko kontynentalne w rodzinie Comforteo. Mebel stanowi rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.  

Konstrukcja składa się z trzech progresywnie działających, elastycznych warstw. Podstawę łóżka stanowią dwa stelaże elektryczne, którymi można sterować niezależnie od strony głowy i nóg. Służy do tego specjalny pilot. Stelaże te są trwale zespolone z odpowiednio przygotowanym materacem, wyposażonym w sprężyny kieszeniowe i dzięki temu stanowiącym znakomitą warstwę sprężynującą całego łóżka.

Materacem właściwym również jest materac kieszeniowy (262 sprężyn/m2). Materac zapewnia 7 stref komfortu i świetne dopasowanie do kształtów ciała śpiącego oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa. Duża ilość punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas snu lub okazjonalnego wypoczynku. Zarówno boki stelaży, jak i boki materaca bazowego oraz boki materaca właściwego, obite są dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

Ostatnią warstwą łóżka kontynentalnego Mario Electric jest nakładka na materac o grubości 9-centymetrów w wersji Soft-Top przypadnie do gustu zwolennikom miękkich posłań.

Nakładka powstałą z połączenia lateksu zawierającego aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego i innowacyjnej pianki termoelastycznej. Pozwala odczuć przyjemne „otulenie”, zapewniając błogi sen. Co więcej, nakładka jest dwustronna – użytkownik za każdym razem może sam wybrać stopień twardości.

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych
Mebel dostarczany
W elementach do montażu

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło