Łóżko Mario Electric 180x200 Hard-top

9 578,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Łóżko Mario Electric 180x200 Hard-top

Łóżko Mario Electric 180x200 Hard-top

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 


Mario Electric to wyjątkowe łóżko kontynentalne w rodzinie Comforteo. Mebel stanowi rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.  

Konstrukcja składa się z trzech progresywnie działających, elastycznych warstw. Podstawę łóżka stanowią dwa stelaże elektryczne, którymi można sterować niezależnie od strony głowy i nóg. Służy do tego specjalny pilot. Stelaże te są trwale zespolone z odpowiednio przygotowanym materacem, wyposażonym w sprężyny kieszeniowe i dzięki temu stanowiącym znakomitą warstwę sprężynującą całego łóżka.

Materacem właściwym również jest materac kieszeniowy (262 sprężyn/m2). Materac zapewnia 7 stref komfortu i świetne dopasowanie do kształtów ciała śpiącego oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa. Duża ilość punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas snu lub okazjonalnego wypoczynku. Zarówno boki stelaży, jak i boki materaca bazowego oraz boki materaca właściwego, obite są dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

Ostatnią warstwą łóżka kontynentalnego Mario Electric jest nakładka na materac o grubości 9-centymetrów w wersji Hard-Top jest przeznaczona dla wielbicieli posłań o wyższym stopniu twardości.

Nakładka została wykonana z pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa.

Odpowiednia wentylacja nakładki została z kolei uzyskana dzięki unikalnym właściwościom samej pianki wysokoelastycznej oraz zastosowaniu siatki 3D w pokrowcu nakładki.

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych
Mebel dostarczany
W elementach do montażu

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło