Federico - materac kieszonkowy multipocket z lateksem

Federico - materac kieszonkowy multipocket z lateksem

1 234,00 zł
Brutto Termin realizacji 30 dni roboczych.
Rozmiar:
Ilość
Termin realizacji 30 dni roboczych.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Federico - materac kieszonkowy multipocket z lateksem

Federico - materac kieszonkowy multipocket z lateksem

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Federico to elegancki materac, który zapewnia niebywały komfort odpoczynku. Jego strukturę stanowi wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket (każda działa niezależnie od innych). Tworzą one 7 stref twardości, zapewniając dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała.

Konstrukcję wzbogacają: warstwa pianki wysokoelastycznej ( jednostronnie ), trwałej, lekkiej i sprężystej, a także płyta z wysokiej jakości lateksu - jednostronnie (z zawartością 20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego) Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni. Dlatego właśnie materac Federico to rozwiązanie przyjazne alergikom. Pianka wysokoelastyczna – bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność. 

Materac został obszyty po obwodzie niebieską siatką wentylacyjną 3D.

Pokrowiec: Antistress wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2. Pokrowiec dotyku jest miękki, niezwykle gładki i przyjemny. Dzianina z której wykonany jest pokrowiec wzbogcona została włóknami węglowymi, które posiadają zdolność rozładowania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach, dzięki czemu sen staje się zdrowszy, a ciało jest bardziej wypoczęte. Pokrowiec Antistress jest bardzo przewiewny, pikowany włóknem klimatyzującym o gramaturze 300g/m². Przewiewność materaca jest znacznie podniesiona dzięki zastosowaniu zpecjalnego paska 3D, który ułatwia wymianę powietrza w materacu.

Pokrowiec Antistress przeznaczony jest do prania w temperaturze do 60°C

wysokość materaca ok 21 cm

twardość: H3 i H4

gwarancja: 15 lat 

100 Przedmioty

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych
Materac dostarczany
Na płasko

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło