Salvatore - materac kieszonkowy multipocket z lateksem

Salvatore - materac kieszonkowy multipocket z lateksem

2 220,00 zł
Brutto Termin realizacji 30 dni roboczych.
Rozmiar:
Ilość
Termin realizacji 30 dni roboczych.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Salvatore - materac kieszonkowy multipocket z lateksem

Salvatore - materac kieszonkowy multipocket z lateksem

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Salvatore to materac elegancki i jedyny w swoim rodzaju. Ten model w interesujący sposób łączy warstwy miękkie z twardymi, dając unikalny, bardzo wygodny efekt. Wkład stanowią sprężyny kieszeniowe typu Multipocket (każda działa niezależnie od innych). Tworzą 7 stref twardości, zapewniając dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała, poprawiając krążenie i sprzyjając regeneracji.

Z obu stron wkładu kieszeniowego znajduje się warstwa wysokiej jakości pianki lateksowej (z zawartością  20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego), Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni. Dlatego właśnie materac Salvatore to rozwiązanie przyjazne alergikom.

Materac Salvatore występuje w stylowym pokrowcu Aero. Pokrowiec posiada praktyczny zamek błyskawiczny na całym swoim obwodzie, który ułatwia jego zdejmowanie. Aero jest pikowany włóknem klimatyzującym i pianką termoelastyczną. Ciekawostką jest, że pianka ta została stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych.  Wykorzystana jako wkład do pokrowca powoduje redukcję ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu. Cały jego obwód został obszyty białą siatką wentylacyjną 3D, ozdobną tasiemką Comforteo i złotą lamówką na krawędziach.

Wysokość: ok 21 cm

Twardość: H3

Gwarancja: 15 lat

100 Przedmioty

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych
Materac dostarczany
Na płasko

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło