Andrea - materac o dwóch twardościach z lateksem i kokosem

Andrea - materac o dwóch twardościach z lateksem i kokosem

1 013,00 zł
Brutto Termin realizacji 30 dni roboczych.
Rozmiar:
Ilość
Termin realizacji 30 dni roboczych.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Andrea - materac o dwóch twardościach z lateksem i kokosem

Andrea - materac o dwóch twardościach z lateksem i kokosem

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Andrea to model wytrzymały, elastyczny, o znakomitych właściwościach antyalergicznych. Wkład materaca stanowi formatka z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych (262 sztuki na 1 m2) Każda ze sprężyn pracuje niezależnie od innych, co przyczynia się do bardzo dobrego podparcia kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Ta bardzo istotna cecha została wzmocniona dzięki zaimplementowaniu w formatce sprężynowej tzw 7 stref komfortu.

Formatka sprężynowa została z jednej strony obłożona pianką lateksową, zaś z drugiej – pianką poliuretanową i matą kokosową. Lateks (zawierający aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego) jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Dzięki temu  materac charakteryzuje się sprężystością, która wpływa na większy komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza też możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni, co sprawia, że materac jest przyjazny alergikom.

Mata kokosowa wykonana jest z włókien skorupy orzecha kokosowego, połączonych ze sobą przy pomocy lateksu. Powoduje ona nieznaczne utwardzenie powierzchni materaca, jednocześnie bez utraty jego zasadniczej elastyczności. 

Materac Andrea występuje w stylowym pokrowcu Aero. Pokrowiec posiada praktyczny zamek błyskawiczny na całym swoim obwodzie, który ułatwia jego zdejmowanie. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

Wysokość: ok 20 cm

twardość: H2 i H4

Gwarancja: 2 lata

100 Przedmioty

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych
Materac dostarczany
Na płasko

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło