Silvio - materac multipocket z pianką termoelastyczną

Silvio - materac multipocket z pianką termoelastyczną

1 180,00 zł
Brutto Termin realizacji 30 dni roboczych.
Rozmiar:
Ilość
Termin realizacji 30 dni roboczych.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Silvio - materac multipocket z pianką termoelastyczną

Silvio - materac multipocket z pianką termoelastyczną

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Silvio to komfortowy materac, który doskonale sprawdzi się w skrajne pod względem temperatury miesiące. System Lato-Zima sprawia, że po obróceniu materaca na odpowiednią stronę, delikatnie ochładza lub ogrzewa ciało.

Wkład materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket (508 szt./m2; każda działa niezależnie od innych). Sprężyny tworzą 7 stref twardości, zapewniając dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała, poprawiając krążenie i sprzyjając regeneracji.

Konstrukcję wzbogacają: z jednej strony trwała i sprężysta pianka wysokoelastyczna, z drugiej innowacyjna pianka termoelastyczna, „miękko” dopasowująca się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury.

Stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych pianka termoelastyczna spełnia niezwykle ważne zadanie polegające na maksymalnej redukcji ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu.

Pianka wysokoelastyczna jest bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność.  Te unikalne właściwości zapewnia struktura uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

Materac Silvio występuje w stylowym, pikowanym w „cegiełkę” pokrowcu Aero. Pokrowiec posiada praktyczny zamek błyskawiczny na całym swoim obwodzie, który ułatwia jego zdejmowanie. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

Wysokość: ok 20 cm

twardość: H3 i H4

Gwarancja: 15 lat

100 Przedmioty

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych
Materac dostarczany
Na płasko

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło