Verso - materac Multi- Multipocket z pianką antybakteryjną

Verso - materac Multi- Multipocket z pianką antybakteryjną

3 962,00 zł
Brutto Termin realizacji 30 dni roboczych.
Rozmiar:
Ilość
Termin realizacji 30 dni roboczych.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Verso - materac Multi- Multipocket z pianką antybakteryjną

Verso - materac Multi- Multipocket z pianką antybakteryjną

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Verso to materac dla poszukujących komfortu na najwyższym poziomie oraz właściwości prozdrowotnych. Jego wkład tworzy formatka sprężyn kieszeniowych typu multi-multipocket (aż 1000 sprężyn/m2; każda z nich działa niezależnie od siebie). Dzięki temu Verso z niebywałym „wyczuciem” dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, co ma szczególne znaczenie dla kręgosłupa. Ta ważna cecha została jeszcze wzmocniona przez implementację w formatce sprężynowej tzw. 7 stref komfortu.

W trosce o walory zdrowotne na najwyższej pozycji w materacu zastosowano piankę antybakteryjną, która pomaga chronić użytkownika przed infekcjami. Kompozycji dopełniają pianki poliuretanowe o zwiększonej gęstości i sprężystości. Cały ten niezwykły układ pianek współpracujących ze sprężynami mutli-multi daje w efekcie znakomitą wygodę i właściwości ortopedyczne. 

Bardzo dużą uwagę przykuwa też wygląd materaca, który może stanowić ozdobę najwykwintniejszych sypialni. Znaczna część pokrowca wykonana jest z pięknie prezentującej się dzianiny Silver, zawierającej jony srebra, również o działaniu silnie antybakteryjnym. Górna część (zawierająca płytę pianki antybakteryjnej) została wizualnie oddzielona od reszty materaca, tworząc efektowny niby-topper. Wrażenie to potęguje tkanina tapicerska w ciemnym kolorze użyta w miejscu pozornego styku oby tych części. Krawędzie materaca zdobi gruba, estetyczna lamówka. Boki materaca przeszywane są pionowymi liniami, zaś od strony nóg umieszczono przepiękny haft z nazwą materaca. Jest to prawdziwa uczta do oczu i ciała! Materac jest objęty 15-letnią gwarancją.

Wysokość: ok 26 cm

Twardość: H3

Gwarancja: 15 lat 

100 Przedmioty

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych
Materac dostarczany
Na płasko

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło