Gustavo - ekskluzywny materac kieszeniowy z lateksem i pianką termoelastyczną

Gustavo - ekskluzywny materac kieszeniowy z lateksem i pianką termoelastyczną

3 345,00 zł
Brutto Termin realizacji 30 dni roboczych.
Rozmiar:
Ilość
Termin realizacji 30 dni roboczych.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Gustavo - ekskluzywny materac kieszeniowy z lateksem i pianką termoelastyczną

Gustavo - ekskluzywny materac kieszeniowy z lateksem i pianką termoelastyczną

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Materac Gustavo zachwyca majestatycznym wyglądem oraz bogatym zdobieniem. Istotnym elementem konstrukcji tego modelu jest wkład ze sprężynami kieszeniowymi  multipocket (każda działa niezależnie od innych). Sprężyny tworzą dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała. Dzięki ułożeniu sprężyn w tzw. 7 pól o różnych twardościach wzmocniony został efekt właściwego dopasowania się materaca do anatomicznego kształtu ciała użytkownika.

Formatka sprężynowa została obustronnie obłożona trzema warstwami zaawansowanych technologicznie pianek: wysokoelastycznej , termoelastycznej  i lateksowej . Dzięki temu materac zapewnia elastyczność progresywną, za sprawą której materac nie jest ani zbyt miękki, ani zbyt twardy.

Stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych pianka termoelastyczna spełnia niezwykle ważne zadanie polegające na maksymalnej redukcji ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu.

Pianka Wysokoelastyczna – bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność. Te unikalne właściwości zapewnia struktura wkładu nakładki, uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

Z kolei pianka lateksowa od lat ceniona jest przez klientów ze względu na wyjątkową elastyczność i antyalergiczność.

Materac doskonale współgra z ułożeniem ciała, zachowując doskonały balans między twardością a miękkością. Wygląd uzupełniają ozdobne lamówki i hafty. Materac pikowany w całości w stylu angielskim – zarówno sam materac, jak i pokrowiec. 

Gustavo występuje w pokrowcu z tkaniny wysokiej jakości. Pokrowiec zawiera obustronnie włókna klimatyzujące. Posiada również uchwyty, które ułatwiają obracanie materaca.

Wysokość: ok 31 cm

Twardość: H2

Gwarancja: 15 lat

100 Przedmioty

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych
Materac dostarczany
Na płasko

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło