Poduszka lateksowa Active

Poduszka lateksowa Active

227,00 zł
Brutto Termin realizacji 30 dni roboczych.
Ilość
Termin realizacji 30 dni roboczych.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Poduszka lateksowa Active

Poduszka lateksowa Active

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Poduszka Active to wyjątkowy komfort, swobodna cyrkulacja powietrza oraz doskonałe właściwości antyalergiczne. Polecana szczególnie osobom aktywnym i wrażliwym na alergie.

Strukturę poduszki stanowi lateks, zawierający 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Zastosowany w nim wyjątkowy system otworów sprawia, że jest on dużo bardziej przewiewny od innych lateksów na rynku. Poduszka charakteryzuje się dobrą elastycznością, dzięki czemu zapewnia wiele punktów podparcia dla kręgów szyjnych oraz redukuje nacisk na naczynia krwionośne. Dodatkową zaletą użytego w poduszce lateksu są jego właściwości antyalergiczne, dzięki którym radykalnie ogranicza on możliwości rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy.

Poduszka Active występuje w niepikowanym pokrowcu Primo. Jest on bardzo przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny – można go prać w temperaturze do 60 st. C.

Poduszka Active polecana jest szczególnie osobom aktywnym i wrażliwym na alergie. Produkt z certyfikatem Euro-Latex, jednym z najbardziej restrykcyjnych atestów ekologicznych na świecie.

Wymiary: 62x42 cm

Wysokość: ok 11 cm

100 Przedmioty

Opis

Termin realizacji zamówienia
do 30 dni roboczych

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło